Galbūt jau perskaitėme Jūsų mintis?

Prekių užsakymas

Peržiūrėkite mūsų parengtą mokomąjį video apie prekių užsakymo procesą: Mokomasis video

Teikiame tarpininkavimo paslaugas įsigyjant prekes iš šių šalių: JAV, Anglija, Ispanija, Italija, Prancūzija, Vokietija, Lenkija, Latvija, Nyderlandai, Portugalija, Čekija, Švedija.

Visada galite rinktis iš viso parduotuvės asortimento, o ne tik tai, ką mes jums pasiūlome.

Taip, jeigu norite užsisakyti prekes iš parduotuvės, kurios pasiūlymas nėra įjungtas, galite pateikti individualų užsakymą. Užsakymo pastabose būtina nurodyti ar sutinkate mokėti parduotuvės vietinį siuntimo mokestį (jeigu toks yra).

Papildoma informacija: individualių loterijos bilietų, kolekcinių ir sporto kortelių užsakymų pirkimo nevykdome.

Jeigu užsisakote prekę ir persigalvojate, ją galite ištrinti skiltyje “Vykdomi užsakymai” tol, kol užsakymas yra renkamas. Jeigu prekės statusas yra “Renkamas užsakymas”, išskleiskite prekę ir paspauskite ant šiukšliadėžės ikonos. Jeigu prekės statusas yra “Vykdoma” arba “Užsakyta” prekės atšaukti/ištrinti/atsisakyti nebegalite.

Prekių pristatymas

Esant specialiems poreikiams, prašome su mumis susisiekti privačia žinute ir kartu rasime geriausią sprendimą.

Jei prekės keliauja iš ES šalių, pristatymas užtrunka apie 2-3 savaites.
Jei prekės keliauja iš JAV, pristatymas užtrunka apie 3-4 savaites.
Išimtis - jei yra siunčiama iš veepee, limango, bebeoutik, zalando lounge ar kt. išparduotuvių, siuntimas gali trukti 4-6 savaites. Dažnu atveju prie konkrečios prekės yra rašomas planuojamas išsiuntimo laikas. Taip pat kiekviename pasiūlyme SVARBI INFORMACIJA skiltyje rašome numatomą gavimo į Lietuvą terminą.

Sandėliuoti gautas prekes mūsų sandėlyje galite 30 dienų ir tai yra nemokama paslauga.

Užsakytas prekes galite atsiimti Vilniuje, mūsų sandėlyje, prieš tai pažymėjus "Atsiėmimas sandėlyje, Ukmergės g. Vilniuje" . Taip pat siuntinius galite gauti šiais siuntų pristatymo būdais: Lp Express ir Omniva paštomatai, Venipak ir Omniva kurjeriai bei siunčiame paštu (siuntas iki 2 kg). Pasirinkus tam tikrą pristatymo būdą, prie gautos sąskaitos turite užpildyti visus reikalingus siuntimui duomenis.

Taip, gali, atsiimantis asmuo turės pateikti jūsų kliento ID ir pasakyti vardą bei pavardę.

Pasirinkus norimą pristatymo būdą, visos sandėlyje esančios Jūsų prekės yra išsiunčiamos viena siunta, papildomai jokių pasirinkimų daryti nereikia. Būtina sąlyga - visos gautos sąskaitos turi būti apmokėtos, tik tada galime Jums išsiųsti prekes.

Jeigu nusprendžiate, jog norite siuntą siųstis ar atsiimti kartu su draugu, kuris taip pat turi siuntų, apmokate sąskaitas, tada renkatės „Kooperuotis su kitais“ ir įrašote kliento, prie kurio norite kooperuotis, ID numerį. Prieš šį žingsnį, klientas, kuris siunčiasi prekes ir prie kurio Jūs kooperuojatės, turi pasirinkti pristatymo būdą ir taip pat apmokėti savo sąskaitą (kooperacija negalima renkantis pristatymo būdą „Paštu“). Kooperaciją turite pasirinkti kaip galima greičiau, kol kliento siunta, prie kurios norite kooperuotis, nėra pradėta pakuoti (kliento pristatymo sąskaitos statusas tampa „Vykdoma“).

Kainos ir atsiskaitymas

Tarpininkavimo paslaugų įkainius sudaro:

EUROPA:
- Kliento užsakytos prekės vertė.
- Prekės užsakymo dieną konvertuojama į tos dienos valiutos kursą (jeigu prekės kaina ne eurais).
- Jei prekės kaina (už 1 vnt.) yra virš 7€ taikomas 12% tarpininkavimo mokestis.
- Jei prekės kaina (už 1 vnt.) iki 7€ taikomas minimalus 0,8€ tarpininkavimo mokestis (12% tada netaikomas).
- Padalintas iš perkančiųjų skaičiaus vietinis siuntimo mokestis į užsienio sandėlio adresą, kurį taiko šalies parduotuvė (jeigu mokamas).
- Siuntimas iš šalies sandėlio į Lietuvą 1.90€/kg. Siuntimo iš Anglijos į Lietuvą įkainis yra 2,50€/kg.

JAV:
- Kliento užsakytos prekės vertė.
- Prekės užsakymo dieną konvertuojama į tos dienos valiutos kursą (jeigu prekės kaina ne eurais).
- Jei prekės kaina (už 1 vnt.) yra virš 7€ taikomas 12% tarpininkavimo mokestis.
- Jei prekės kaina (už 1 vnt.) iki 7€ taikomas minimalus 0,8€ tarpininkavimo mokestis (12% tada netaikomas)
- JAV valstijos mokesčiai 7% (NETAIKOMI BATAMS IR RŪBAMS).
- Padalintas iš perkančiųjų skaičiaus vietinis siuntimo mokestis į užsienio sandėlio adresą, kurį taiko šalies parduotuvė (jeigu mokamas).
- Siuntimas iš JAV į LT 13€/kg.

Galutinę prekės kainą dar negavus prekės yra sunku tiksliai apskaičiuoti, nes iš anksto nežinome tikslaus prekės svorio.

Papildoma pastaba: prekės iš JAV į Lietuvos sandėlį yra siunčiamos ne originaliose pakuotėse dėl siuntos pristatymo mokesčio kaštų taupymo mūsų klientui. Mūsų JAV sandėlyje prekės yra perpakuojamos į transportavimui saugias pakuotes. Ši sąlyga yra taikoma prekėms, įpakuotoms dėžėse ar firminiuose kartoniniuose maišeliuose (pavyzdžiui: avalynė, rankinės ir kt.).

Sąskaita yra suformuojama, kai prekės gaunamos Lietuvos sandėlyje. Ją galite rasti prisijungę prie savo paskyros - skyrelyje „Sąskaitos“.

Gavus elektroninį laišką apie suformuotą sąskaitą, klientas įsipareigoja jas apmokėti per 3 dienas. Atsiskaityti galite prisijungus prie TakeOnline kliento paskyros ir atlikus mokėjimą per Montonio mokėjimo platformą (taikomas 0.07 eur administravimo mokestis).

Nuo 2022 m. spalio 1 d., pakuojant užsakymą, mes parinksime minimaliausią galimą dėžės dydį pagal prekių tūrį. Kaina bus nustatoma pagal dėžės, kurioje bus siunčiamas užsakymas, dydį.

Prie kai kurių pasiūlymų prekių pateikiame kainas "nuo". Kaina "nuo" yra pateikiama prekėms, kurių kaina skiriasi nuo užsakomos prekės dydžio, spalvos, tipo arba parduotuvė keičia savo tinklalapyje tokios prekės kainą. Tokių prekių galutinę pirkimo kainą prašome tikslinti atsivertus parduotuvės tinklalapį ir pasirinkus konkrečią norimos užsakyti prekės specifikaciją. Jeigu abejojate, kad prekės kaina yra teisinga, užsakydami prekę, pateikite atskirame pastabų laukelyje jos matomą kainą.

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinti mums negalite, tačiau mes vykdome prekių grąžinimą užsienio parduotuvei. Tai yra mokama paslauga, kurios kaštus dengia pats klientas. Prekės grąžinamos per DPD kurjerius, įkainiai priklauso nuo šalies, į kurią siunčiame ir siuntos dydžio. Jums grąžinama tik prekės suma be tarpininkavimo ir pristatymo išlaidų.

Susisiekite su mumis per 48 val. nuo siuntos pristatymo bei atsiųskite tai įrodančias nuotraukas. Tuomet mes rašysime oficialią pretenziją parduotuvei arba siuntą pristačiusiai įmonei ir reikalausime kompensacijos ar pinigų grąžinimo. Pretenzijos nagrinėjamos apie 10-20 d.d.
Pinigai grąžinami už pilną prekės kainą (nėra grąžinami siuntimo, pristatymo, importo mokesčiai bei tarpininkavimo procentas). Pinigų grąžinimo operacijos atliekamos per 3-5 d.d.
Cart

Sutaupykite patogiai
pirkdami JAV ir ES.

Registruokitės nemokamai mūsų pirkimų sistemoje.