Šeimos verslas

gimęs iš asmeninių poreikių.

Aš esu Laimė – TakeOnline  sumanytoja. Susipažinkime!

 

Pagal pašaukimą ir profesiją esu medikė, bet visuomet domėjausi prekių ženklais, įvairiomis užsienio parduotuvėmis ir akcijomis. Surasti kokybiškus daiktus už gerą kainą ir išbandyti tai, ko nėra Lietuvoje – toks buvo mano kasdienis hobis.

 

2016 m. gimus dukrai, kartu su bendramintėmis pradėjome ieškoti ir siųstis įvairias prekes mūsų mažyliams, ilgainiui susikūrė pirmoji FB grupė, o aš pastebėjau, kad namai tampa vis ankštesni, siuntų ir klientų kiekis didėja, o visiems užsakymams valdyti nebeužtenka popieriaus lapo ir rašiklio. Tuo metu prie idėjos vystymo prisijungė mano vyras Mindaugas, kuris visada palaikė, tikėjo ir drąsino – taip keletą metų kartu puoselėjome ir auginome verslą. Mindaugo profesinė patirtis prisidėjo kuriant verslo strategiją, diegiant verslo valdymo sprendimus, ieškant pačių efektyviausių būdų teikti kokybiškas paslaugas –  tai iki šiol mūsų verslą veda į priekį.

 

Mūsų verslo augimo ir sėkmės paslaptis – motyvuota ir mūsų idėja tikinti komanda bei klientai, kurių grįžtamasis ryšys padeda stiebtis į viršų. Kasdien augame bei tobulėjame ir džiaugiamės kiekvienu, kurį galime priimti į mūsų didelę TakeOnline šeimą.

 

 

Su pagarba ir meile,  Laimė 

Dar gausesnė
mūsų šeima

Šiandien TakeOnline šeimos gretose mūsų daugiau nei 20! Mes atrenkame Jums geriausius pasiūlymus, administruojame užsakymus, rūšiuojame ir pakuojame gautas prekes ir užtikriname, kad nauji pirkiniai Jus pasiektų kuo greičiau.

 

Kiekvieną siuntą Jums išlydime su meile, žinodami, kad jos laukiate ir sutiksite su šypsena.

Vieninteliai
veikiame
JAV ir ES

Mes esame vieninteliai tarpininkai Lietuvoje suteikiantys galimybę apsipirkti tiek JAV, tiek ES šalių parduotuvėse. Tokiu būdu savo klientams užtikriname didžiausias galimybes rinktis ir pirkti tai, kas jiems geriausia.

400 kv. m
sandėliavimo
patalpos Vilniuje

Jūsų laukiamas prekes rūšiuojame ir saugojame 400 kv. m ploto sandėlyje Vilniuje. Čia užtikriname stabilią oro temperatūrą rūpindamiesi Jūsų užsakytų prekių kokybe.

Cart

Sutaupykite patogiai
pirkdami JAV ir ES.

Registruokitės nemokamai mūsų pirkimų sistemoje.